Такого не було з початку війни на Донбасі: як іде розведення сил під Золотим (Відео)

ф1Сьогодні має завершитись перший етап розведення військ на ділянці фронту біля Золотого.

Розведення, що почалось опівдні 29 жовтня, – відбувається під пильним наглядом ОБСЄ, однак для журналістів в’їзд у зону ООС не дозволений через запровадження Штабом ООС особливого “жовтого режиму”.

Як повідомляє кореспондент ТСН, вперше від початку війни на Донбасі “жовтий режим” запроваджений по всій зоні проведення операції Об’єднаних сил. Такий режим означає, що українські військові можуть без повідомлення причин можуть закрити проїзд до того чи іншого населеного пукту або цілого регіону, робити огляди і вилучати речі та навіть застосовувати зброю.

Читайте також: Ворожі обстріли у Золотому-4 були напередодні розведення — СЦКК показала докази (Мапа, Фото)

Оскільки журналістів в зоні ООС немає, немає й кадрів, як саме відбувається розведення військ безпосередньо на позиціях. У пункті пропуску “Золоте”, куди найдалі пропустили журналістів, війсові вантажівки з бійцями ЗСУ курсують регулярно. Це бійці, які під Катеринівкою і Золотим-4 відходять з позицій, які зайовували в боях.

ЧИтайте також: Штаб ООС показав ділянку розведення сил під Золотим: ЗСУ відходять до населених пунктів, бойовики — в поле (Мапа)

За повідомленням Штабу ООС, розведенян сил біля Золотого триватиме до 28 листопада. На 29-30 день від початку розведення оглянути його результати має ОБСЄ.

Що відбувалось у другий день розведення військ біля Золотого – у сюжеті ТСН.