Так званий “Верховний суд” самопроголошеної ДНР засудив військового із Чернігівщини на 30 років позбавлення волі: за що саме? (Відео)

фото: cn.suspilne.media
фото: cn.suspilne.media

Верховний суд ДНР засудив 21-річного полоненого бійця з Городнянщини на 30 років позбавлення волі.

Про це пише cn.suspilne.media.

Володимирові Воскобойнику 21 рік, він родом з села Солонівка Городнянського району, що на Чернігівщині.

Вирок українцеві винесло утворення, яке самопроголошена «ДНР» називає «Верховним судом».

Бійця 30-ї окремої механізованої бригади засудили цитуємо за «насильницьке захоплення влади», «незаконний перетин кордону ДНР» і «незаконне зберігання зброї».

Наталія, сестра військовополоненого про рішення суду дізналася з соцмереж і була шокована таким повідомленням.

Сестра каже, він був звичайним солдатом і пішов добровільно служити за контрактом.

За словами Наталії Воскобойник суд відбувся у серпні місяці. До вчорашнього вечора родина не знала, який вирок винесло утворення, яке в самоназваній ДНР називають верховним судом.

З 24 травня 2018 року, як Володимир зник, сестра з ним не спілкувалася.  Шість разів намагалася передати йому листи. Не вдалося.

Володимир служив  у 30-й механізованій бригаді. У ніч з 23 на 24 травня 2018 року чоловік зник. За чотири дні стало відомо, що він потрапив у полон самопроголошеної «ДНР».  За 4 дні  28 травня в соцмережах з’явилося відео з допитом солдата, яке поширили бойовики.

Валерія Лутковська, представниця України з гуманітарних питань у тристоронній контактній групі телефоном сказала, що не даватиме коментарів, щоб не зашкодити військовополоненому.

Подробиці - від журналістки Дар'ї Янушевич, UA: ЧЕРНІГІВ: