Так звані “ДНР” і “ЛНР” випускають фейкові акцизні марки для імпортних цигарок (Фото)

1Так звані «ДНР» і «ЛНР» усіма можливими засобами намагаються нагадувати правову державу із правовим законодавством, притаманним такій державі. Зокрема, фейкові республіки ввели акцизи на тютюнові вироби й кошти, які отримують від акцизу, зараховують у свій бюджет.

На території, підконтрольній українській державі, спекуляція такими виробами недопустима. І все ж такі вироби спритні жителі «республік», які хочуть заробити, перевозять на територію, підконтрольну ЗСУ.

Так, неподалік від лінії розмежування прикордонники зі складу Об’єднаних сил під час проведення огляду автівки знайшли цигарки з території «ДНР» і «ЛНР» з «акцизними марками» фейкових республік. Чоловік, який перевозив цигарки, запропонував хабар прикордонникові – 500 доларів. Як це сталося, розповіли в прес-службі штабу ООС.

На КПВВ “Гнутове”, на в’їзд з тимчасово окупованої території, за маршрутом Новоазовськ-Маріуполь прибув громадянин за кермом автомобіля марки “ВАЗ”. Під час проведення огляду автівки водій поводився занадто знервовано.

3

Тому було прийнято рішення вивести авто із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Однак чоловік спробував все ж оминути покарання за приховане в автівці та запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 500 доларів США. На цю пропозицію ділок отримав відмову.

2
Під час продовження заходів поглибленого огляду прикордонниками та ДФСУ виявлено тютюнові вироби. Спритник сховав їх під водійським та заднім сидінням, а також в багажному відділенні, в місці для запасного колеса.

4

Загалом вилучено 560 пачок цигарок “Marllboro” з такими собі “акцизними марками” так званих “ДНР” та “ЛНР”. Чоловік пояснив, що провозив цигарки з метою перепродажу.

5
Кошти і автомобіль громадянина вилучила поліція. Чоловікові ж доведеться відповідати перед законом і за переміщення через лінію розмежування тютюну, і за спробу підкупу військовослужбовців.