“Так ви приймаєте, чи ні?!” – у бойовиків скандал через публікацію кадрів ультимативних переговорів з ОБСЄ (Відео)

ф2Окупаційна влада “ЛНР” заборонила журналістам оприлюднювати ці кадри, та заборонене відео все ж з’явилось у мережі.

Російські окупанти на Донбасі продовжують поводити себе зухвало навіть із представниками міжнародної місії ОБСЄ.

Підтвердженням цьому є кадри переговорів так званого глави “МЗС ЛНР” Владислава Дейнего з представником Міжнародної місії ОБСЄ щодо розведення сил на Донбасі.

Як чути на відео, так званий “міністр закордонних справ ЛНР” Владислав Дейнего в грубій ультимативній формі вимагає від представника ОБСЄ прийняти документи про начебто готовність бойовиків до відведення сил і засобів 10 червня біля  Станиці Луганської.

“Так ви приймаєте, чи ні?!” – в ультимативній формі запитує на відео Дейнего, погрожуючи, що окупаційна влада “ЛНР” заявить, що ОБСЄ відмовилась від розведення сил.

Після того, які попри заборону оприлюднювати відео ці кадри таки з’явились у мережі, Дейнего в істериці через сепаратиські ЗМІ терміново взявся пояснювати, що епізод на відео, – це, мовляв, “деяке тимчасове непорозуміння” і що начебто потім так звана “ЛНР” і представники місії ОБСЄ порозумілись.

Читайте також: Бойовики зривають вже нові Мінські домовленості — українська сторона назвала найшвидшу дату можливого розведення сил на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», українська сторона СЦКК сьогодні повідомила, що розведенян сил і засобів, яке бойовики зривають біля Станиці Луганської з вересня 2016 року, за умови повного припинення вогню бойовиками можливе там не раніше 16 червня, оскільки з 7 червня бойовики знову почали там обстріли позицій українських військ.

ф1