Так не проводжали жодного главу держави: Порошенко не міг слова вставити через скандування “Дя-ку-є-мо!” (Повна відеоверсія)

Усі фото - сайт Президента України
Усі фото – сайт Президента України

Вперше в історії України Президенту, який покидає свій пост, громадяни України прийшли подякувати.

Акція під назвою “Дякуємо, Президенте!” за участі кількох тисяч українців відбулась під кінець робочого дня 22 квітня.

Тисячі українців, самоорганізувавшись в соцмережах, прийшли на вулицю Банкову в Києві під Адміністрацію Президента, щоб подякувати Петру Порошенку, який в результаті голосування 21 квітня у другому турі президентських виборів-2019 передає свій пост наступному главі держави Україна.

Українці дякували Порошенку за зроблена за останні 5 років.

Читайте також: «Буду боротись за Україну», — повна версія виступу Петра Порошенка після оголошення екзит-полу 21 квітня (Відео)

ф1

Учасники мітингу подяки скандували "По-ро-шен-ко!" і глава держави з першою леді з привітанням спершу вийшов на балкон будівлі АП, а потім зійшов до учасників акції.

Петро Порошенко намагався сказати слова подяки у відповідь на підтримку, та не міг слова вставити через постійні скандування "Дя-ку-є-мо!".

Врешті Президент України зумів заявити: "Ви - найкращі".

ф2

"Дорогі українці, і я вам дякую - всім, хто прийшов зараз на вулицю Банкову. Українці по-різному проводжали президентів: у 2004 під час нашої Помаранчевої революції, у 2014 році під час Революції Гідності, але такого, як зараз, Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам", - дякував у відповідь на підтримку українців Президент.

Петро Порошенко підтвердив ще раз, що йти з політики не збирається і відстоюватиме здобутки України за часи його президентства.

Порошенко також повідомив, що з командою збирається брати участь у парламентських виборах восени цього року, а згодом повернутись на пост Президента України.

Петро і Марина Порошенко довго фотографувались з учасниками акції під стінами АП.

ф3

Як все відбувалась перша в історї України акція подяки громадян главі держави, який покидає пост Президента України, - у повній відеоверсії 5 каналу.