“Так не можна”, – Аваков зробив заяву через повернення українців з-за кордону

Аваков у цивільному коснтюмі на нараді говоритьЖодних спеціальних авіарейсів для повернення громадян в Україну з-за кордону до кінця пандемії коронавірусу у світі МВС України погоджувати більше не буде.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук глава МВС України Арсен Аваков.

Він наголосив: спеціальні рейси, які повернули в Україну в кінці березня українських туристів із Балі, були останніми спецрейсами. Як пояснив глава МВС України, українці, яких повернули з Балі, виїхали з України на відпочинок після того, як  ВООЗ оголосила в світі початок пандемії. Українці ж це проігнорували, а після повернення спецрейсом з Балі і Катару в Україну ще й намагались уникнути обов’язкової обсервації.

“Так не можна”, – написав Арсен Аваков, наголосивши, що Україна більше не буде витрачати гроші і ресурси на організацію спецрейсів для тих, хто ігнорує попередження української влади і ВООЗ та створює небезпеку зараження коронавірусом в Україні.

Читайте також: Евакуйовані з Катару українці влаштувавули бунт у Києві через обов’язковість обсервації (Відео)

“МВС не дасть більше згоди на жоден авіаційний чартер… Заради безпеки мільйонів – ми підемо на незручності для кількох тисяч”, – підкреслив Аваков.