Табір “Лисоня” – молодь Тернопільщини кличуть у Долину змій (Фото)

лисоняПатріотичний табір для молоді “Лисоня” проводить на Тернопільщині Молодіжний Націоналістичний Конгрес 5-13 липня на Бережанщині. 

Читайте також. Час формувати команди для участі в “Кубку Шухевича”

На учасників заходу чекає активний відпочинок, фізичний та моральний вишкіл. Не дарма ж табір назвали ім’ям громадсько-політичного діяча, засновника патріотичних таборів в області – Івана Гавдиди.

Нагадаємо, «Лисоня» – наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини. День на таборі починатиметься з ранкової руханки, закінчуватиметься спілкуванням, піснями та жартами біля вечірньої ватри, а вночі – алярми, тобто нічна тривога. Основна начинка табору: гартування духу і тіла через систему гутірок (лекцій на природі), заходів фізичного і морального вишколу.

Читайте також. “Легенда УПА”: найкращі юні бійці ростуть у Теребовлянському та Бучацькому районах (Фото)

– Табір орієнтований на патріотичну молодь, на тих, хто хоче чогось навчитись і готовий працювати над собою, щоб вже сьогодні бути патріотом в дії, а не на словах, – розповідає організатор табору Василь Дубовий. – «Лисоня» – табір вишкільного характеру, проте для учасників він стане кращим літнім активним відпочинком.

 У програмі «Лисоні-2014»:

– пейнтбол, смуга перешкод;

– регбі, рукопаш;

– вишколи від Самооборони Майдану;

– теренова гра, нічний рейд;

– навички виживання в природі;

– гутірки;

– вечірні ватри.

Довідково. Зголоситися на «Лисоню» можуть охочі віком від 15 років, які виконають умови участі та мають належний стан здоров’я. Для зголошення необхідно до 2 липня заповнити онлайн-анкету. Контакти – тел. 097-15-55-448 або через соцмережі.