Табачник хоче, щоб платили за підручник 325 грн

табачникМОН замовило підручників на 3 млн. Найдорожчий — “Природознавство. 3 клас” для навчальних закладів з навчанням молдовською мовою

Держустанова “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” Міносвіти уклала низку угод з видавництвами на поставку підручників на 3,38 мільйонів гривень.

Найдорожчим виявився підручник “Природознавство. 3 клас” для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою (авт. Грущинська І.В.) – 325 гривень за екземпляр при тиражі 365 примірників.

“Разом з тим, після низки повідомлень ЗМІ про надвисокі ціни на підручники Міносвіти знизило їх вартість. Минулого року підручник “Природознавство для загальноосвітніх навчальних закладів з молдавською мовою навчання. 2 клас” (авт. Грущинська І.В.) тиражем 371 примірник коштував 425 гривень”, – пише видання.

Всього в 2013 році Міносвіти замовило виготовлення підручників на 226,89гривень.

Як відомо, ДНУ “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” Міносвіти уклала угоди з державним спеціалізованим підприємством “Освіта” на видання шкільних підручників загальною вартістю 3,48 мільйона гривень.

Джерело — Ліга.