Ситуація у Костянтинівці: місцеві жителі з самого ранку приносять квіти та іграшки на місце трагедії

imagesУ Костянтинівці Донецької області з самого ранку місцеві жителі приносять квіти та іграшки на місце трагедії. Про це повідомив кореспондент телеканалу «112 Україна» з місця події.

«Люди і надалі не приховують свого обурення діями деяких українських військових і стверджують, що останнім часом на вулицях міста можна нерідко побачити людей у військовій формі в нетверезому стані», – каже журналіст.

Додамо, сьогодні відбудуться похорон дівчинки, загиблої в результаті трагічної аварії 16 березня. Нагадаємо, 16 березня в Костянтинівці БМД українських військовослужбовців збила на смерть восьмирічну дівчинку.

Також на місці події були ще одна дитина у візку, яка не постраждала, і жінка, яка була госпіталізована у важкому стані. У МВС Донецької обл. повідомили, що подія викликала великий суспільний резонанс. Так, місцеві жителі підпалили шини у гуртожитку, де живуть військові ЗСУ, і побили скло.

На місці аварії близько 30 людей перевернули машину ДАІ, там проходив мітинг. Правоохоронці затримали чотирьох військовослужбовців, які вчинили ДТП, і вивезли їх у Краматорськ. У Міноборони заявили, що за аварію покарають і командирів.

На даний момент ситуація в місті стабільна. За фактом масових заворушень у Костянтинівці порушено кримінальне провадження.

Як заявив голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко, після трагічного ДТП в Костянтинівці по всій області будуть введені обмеження на пересування військової техніки, а також будуть проводитись інші заходи безпеки.