Ситуація через військові навчання України загострюється – Росія погрожує вдарити ракетами

ф1Україна заявляє, що заплановані навчання проведе так, як і планувала. В Росії ж на те погрожуть запуском ракет по Україні.

Йдеться про військові навчання, які Україна запланувала провести 1 і 2 грудня.із стрільбами над Чорним морем.

У Росії заявили, що, мовляв, йдеться про ракетні удари в районі біля Криму, а це, бачте, “територія Росії”.

Читайте також: Росіяни сполошились через військові навчання в Україні

У Міноборони України не виключають, що РФ може виконати погрози вдарити ракетами, але відмовлятись від навчань наші військові не збираються.

Заступник міністра оборони Олександр Дублян допускає, що Росія може пустити в хід ракети.

"Виходячи з їхніх дій за ці роки, від них можна очікувати багато чого поганого і негативного", – сказав Дублян про погрозу РФ завдати ракетного удару по українських пускових установках.

Натомість речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу заявив, що Україна не збирається потурати Росії і проводить свої військові навчання не порушуючи жодних міжнародних норм.

"У нас є національна територія України, де ми проводитимемо всі іспити, випробування і навчання. І ніхто не буде нам вказувати, що нам тут робити", – наголосив Андрій Лисенко.

Він зазначив, що скасовувати чи змінювати план навчань українські військові на догоду РФ не будуть.

"Все, що заплановано, буде обов'язково проведено. Що стосується якихось погроз… це не може завадити тим планам, які Збройні сили України та конструктори військового озброєння будуть проводити на території суверенної України", – сказав Лисенко.