“Ситуація загрозлива”, – Кличко оголосив жорсткий карантин у Києві через Covid-19 (Відео)

Через знайчне зібльшення нових випадків Covid-19 у Києві запроваджується жорсткий карантин.

Про це сьогодні заявив міський голова столиці Віталій Кличко в своєму відеозверненні, оприлюдненому на сайті КМДА.

Як заявив Кличко, у лікарнях Києва заповнені вже понад 70% ліжкомісць для пацієнтів з коронавірусом, а в останні дні у столиці щодоби виявляють по тисячі нових хворих на Covid-19.

“Ситуація з розповсюдженням вірусу – без перебільшення – загрозлива”, – визнав мер Києва.

Щоб  розірвати ланцюг заражень і не доводити до колапсу систему охорони здоров'я столиці, у Києві з 20 грудня рішенням міської комісії з техногенної безпеки запроваджується суворий карантин, заявив Віталій Кличко.

Із 20 березня до 9 квітня до у столиці будуть зачинені всі торгово-розважальні центри і заклади культури, включно з музеями. Працюватимуть продуктові крамниці, аптеки, заклади громадського харчування - тільки навинос. Бюджетника будуть працювати дистанційно. Так само на дистанційному навчання будуть школі. Дитсадки столиці поки не зачинятимуть. Громадський транспорт Києва курсуватиме в тому ж режимі, що й зараз.

"Ці обмеження ми запроваджуємо на три тижні – до 9 квітня включно. Я закликаю всіх поставитися свідомо та відповідально до ситуації та дотримання обмежень, які будуть запроваджені! Нам потрібно виграти час і зробити все, щоб не сталося колапсу медичної системи. Щоб не наражати на небезпеку життя людей!" - наголосив Віталій Кличко.

Більше подробиць - у повній версії заяви Віталія Кичка про запровадження у Києві жорсткого карантину.