“Ситуація вкрай небезпечна”, – Шлосберг сказав, що штовхає Путіна до війни з Україною

Лев Шлосберг. Фото з відкритих джерел

Прагнення перемоги політичної сили Путіна на осінніх виборах до Держдуми РФ штовхає очільника Кремля до загострення ситуації аж до нової війни з Україною. Така геополітична гра Кремля може призвести до непередбачуваних наслідків.

Про це російський опозиційний політик і правозахисник Лев Шлосберг сказав в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Формування найбільшого з 2014 року військового угруповання російських Збройних сил поруч з Україною і на території українського Донбасу, – це частина великої геополітичної гри, в тому числі пов’язаної зі зміною президента США. Це великі геополітичні ігри з дуже високим ризиком. Коли політики грають у війну, війна може початися в будь-який момент, від будь-якого випадкового зіткнення, міни, яка неправильно вилетіла, вбивства якоїсь високопоставленої особи, яка виявиться в зоні військового конфлікту. Ситуація вкрай небезпечна, і навіть якщо це просто брязкання зброєю, це брязкання бойовою зброєю”, – сказав Шлосберг.

Він впевнений, що Володимир Путін свідомо йшов на ескалацію конфлікту, щоб допомогти пропрезидентським політичним силам Росії пройти на виборах до Держдуми РФ.

"Зрозуміло, що ідеальна атмосфера для проведення виборів - це перетворення країни в обложену фортецю, коли виборцям пропонується фактично плебісцит за президента, який воює", - пояснив Шлосберг.

Опозиційний політик підкреслив, що можливість переходу війни Росії проти України у нову гарячу фазу дуже висока. 

"Понад 50%. Ситуація дуже небезпечна. Не можна припускати, що вона сама собою розсмокчеться", - зазначив Лев Шлосберг.

Читайте також: Міністр оборони РФ назвав дату відведення військ Росії від кордонів України