“Ситуація напружена”, – Степанов про показники Covid-19 в Україні (Відео)

За останні 7 днів в Україні лабораторно було підтверджено майже 97 тисяч нових випадків коронавірусу, що на 7 тисяч більше, ніж тижнем раніше. Водночас за рівнем смертності від Covid-19 Україна посідає 29- місце серед країн Європи.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За його даними, за тиждень з 23 до 29 листопада в Україні лабораторно було підтверджено 96 тисяч 936 нових випадків Covid-19, тоді як тижнем раніше таких випадків коронавірусу в нашій країні було вивлено 90 тисяч. Крім того, з 23 до 29 листопада в Україні, за даними МОЗ, із Covid-19 було госпіталізовано 11тисяч 606 пацієнтів, що на тисячу більше, як тижнем раніше.

"Ситуауція залишається достатньо напруженою.: збільшується кількість захворілих і - як наслідок - збільшується кількість людей, які госпіталізуються в наші лікарні", - наголосив Максим Степанов.

При цьому глава МОЗ повідомив, що за рівнем смертності від ускладнень коронавірусу Україна серед країн Європи посідає 29 місце.

"За рівнем смертності на 1 мільйон людей під час пандемії від Covid-19 ми знаходимось в Європі на 29-му місці. У нас це цей рівень смертності складає 280 на 1 мільйон осіб", - сказав глава МОЗ, додавши, що в Польщі показник летальності від коронавірусу складає 450 осіб на мільйон, у Франції - 801, у Великобританії - 856 осіб на 1 мільйон.

Низький рівень летальності від Covid-19 в Україні глава МОЗ вважає заслугою українських медиків.

Більше - у повній версії брифінгу міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.