Система робить усе, щоб зробити батальйони слухняними, як “Беркут” – Ігор Луценко

Ігор Луценко-112Система робить все, щоб перемолоти батальйони і зробити з них слухняні підрозділу. Про це в ефірі “112-Україна” заявив народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Ігор Луценко.

“Я думаю, що система робить все, щоб перемолоти батальйони і зробити з них слухняні підрозділу, такими, яким був раніше “Беркут”.

“Беркут” був дуже ізольованим батальйоном, дуже елітарним в чомусь і опорою системи. Так само зараз система бачить ці батальйони як свою опору в майбутньому. Але там багато ще людей, які не хочуть цієї ролі. Вичистять їх звідти чи ні, в цьому питання”, – сказав він.

За його словами, мова йде про патріотів зі своїм поглядом на розвиток України. Луценко додав, що патріотів у батальйонах завжди буде багато, але питання в тому, кого вони будуть слухати.

“Або ми демократизуємо країну, і батальйони надалі будуть розвиватися і, можливо, допоможуть відвоювати у всіх сенсах Схід і Крим, або вони стануть частиною системи і деградують до рівня звичайних ментів. Цього не можна допустити”, – зазначив він.