Сирійські повстанці поцілили ракетою у “КамАЗ” з російськими солдатами (Відео)

Повстанці FSA (Вільної сирійської армії) продовжують публікувати відеозвіти про свої бої з російськими військовослужбовцями, яких кремлівський режим прислав до Сирії на допомогу диктатору Башару Асаду, передає УКРОП з посиланням на by24.org.

І, хоча в Москві продовжують брехати, що в заході беруть участь виключно військово-повітряні сили, а наземних операцій армія Росії не проводить, факти свідчать про протилежне.

Читайте також: Російські літаки розбомбили у Сирії лікарню. Є загиблі

Цього разу повстанці FSA опублікували два відео. На першому з них чітко помітні російські військові КамАЗи, які вишикувалися в колону для перевезення особового складу. В один з них оператор-навідник протитанкового комплексу TOW ретельно прицілюється, після чого проводиться пуск ракети. Коли вона вражає КамАЗ з російськими солдатами, за кадром чуються радісні крики «Аллах акбар», традиційні для мусульманських народів.

На іншому відео, як стверджують його автори, відображена атака сирійських повстанців на скупчення особового складу та військової техніки армії Башара Асада в населеному пункті сугур Аль-Габ. За словами повстанців, з сирійськими військовими там знаходилися і іноземні інструктори, імовірно російські. У них також поцілила ракета з американського TOW, які США активно постачають повстанцям FSA в якості військової допомоги.

Читайте також: Росія привезла із Сирії черговий «вантаж-200″

Нагадаємо, це вже далеко не перші втрати російських збройних сил на війні в Сирії, яку в Кремлі називають «спецоперацією проти так званої «Ісламської держави».

Зокрема, повстанці FSA нещодавно опублікували відео, де, за їхніми словами, розстріляли в повітрі пілота російських ВПС, які активно бомблять житлові квартали міст, контрольованих сирійською опозицією. Дістається в цьому конфлікті і сусідній Туреччині, на територію якої періодично залітають російські безпілотники. Нещодавно турецькі ВПС відзвітували про те, що збили один з них.