Симтоми з’явились після самоізоляції: у Тернополі підтверджений третій випадок Covid-19

коронавірус пробірки в руціТретій хворий на коронавірус мешканець Тернополя після повернення з Польщі 2 тижні був на самоізоляції, після цього в нього з’явились симтоми ГРВІ.

Як повідомляє Тернопільський штаб боротьби з коронавірусом, станом на ранок 2 квітня у Тернополі лабораторно підтверджений третій в обласному центрі випадок Covid-19.

Хворий – 55-річний чоловік, який після повернення з Польщі 14 днів був у самізоляції, та на 17-й день у нього з’явились симптоми ГРВІ та піднялась температура.

Зараз хворий госпіталізований з підтвердженим діагнозом “Covid-19”.

“З тернополянами, у яких підтвердили коронавірус раніше, чоловік не контактував”, – повідомив про третього хворого на Covid-19 у Тернополі міський штаб боротьби з коронавірусом.

Читайте також: З’явились подробиці про першого хворого на коронавірус у Тернополі: Covid-19 запідозрив у себе сам через втрату нюху (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, першим хворим у Тернополі на Covid-19 став лікар-стоматолог, який на самоізоляції сам запідозрив у себе коронавірус після поверненян з Австрії. Лабораторно діагноз підтвердили 25 березня.

Читайте також: На Тернопільщині зросла кількість хворих на коронавірус — другий випадок підтверджений в обласному центрі

Другий випадок коронавірусу у Тернополі підтвердили лабораторно 27 березня. Перебіг інфекції у хворого тернополянина був легким і під наглядом лікаря він перебував на амбулаторному лікуванні вдома.

Читайте також: В Україні залишився останній форпост на шляху коронавірусу (Мапа)

За даними МОЗ, загалом на Тернопільщині станмо на 10 годину 2 квітня на Тернопільщині підтверджено 106 випадків захворювання на коронавірус.