Симптомів не було? З’явились перші дані про смерть немовляти із Covid-19 на Тернопільщині (Відео)

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

На Тернопільщині у немовляти віком 2 місяці 29 днів посмертний лабораторний аналіз виявив коронавірус.

Як повідомив епідеміолог “Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Володимир Паничев, це наймолодша померла на Тернопільщині людина, у якої був підтверджений Covid-19.

“При розтині трупа дитини судмедексперт запідозрив, що це коронавірус. Були відібрані матеріали і лабораторно підтвердили Covid-19. Смерть у такому віці – це вперше ми зареєстрували. Наші колеги з Кременця зараз займаються епідрозслідуванням, щоб з’ясувати можливе джерело інфекції”, – сказав епідеміолог.

Як повідомляє ТСН, батьки померлої дитини стверджують, що жодних симптомів коронавірусної хвороби у немовляти не було. Смерть дитини стала раптовою.

Зараз у селі на Кременеччині, звідки померле немовля, епідеміологи встановлюють обставини можливого зараження коронавірусом немовляти.

Відомо, що це вже друга дитина, яка померла у цій сім'ї.

"Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" смерть немовляти подав у даних за минулу добу. Ще чотирьом померлим від коронавірусу на Тернопільщині 20 жовтня було 64 роки і більше.

Більше подробиць - у відео ТСН.