Сили АТО обстрілюють бойовики неконтрольованих ніким “польових командирів”

imagesУкраїнська та російська сторони разом з ОБСЄ ведуть перемовини з бойовиками про припинення вогню, але обстріли здійснюють групи бойовиків, які нікому не підпорядковуються. Про це під час брифінгу сказав керівник інформаційного центра РНБО Андрій Лисенко.

“Росія має використати всі можливості свого впливу на бойовиків на сході України для забезпечення повноцінного та тривалого режиму припинення вогню. Наразі спільна група, в яку входять українські та російські військові та представники ОБСЄ, займаються вивчення ситуації — ведуть перемови з бойовиками для того, щоб вони почали виконувати домовленості. Є прогрес в цьому питанні, але зважаючи на те, що є групи, які не підпорядковуються жодній владі, діють на власний розсуд, від них йдуть обстріли наших позицій”, — зазначив А.Лисенко.

Він поінформував, що за минулу добу було поранено 3 українських військовослужбовців.

“Довкола Маріуполя є обстріли позицій українських військових, але вони не мають великої щільності. Потужність їхня зменшилася. А щодо візиту російських військових до Донецьку в нас інформації поки що немає”, — сказав А.Лисенко.