Сили АТО на Луганщині атакують непідконтрольні Плотницькому “казаки” – ОДА

790170-640x427На території підконтрольній “голові” так званої “ЛНР” Ігорю Плотницькому бойові дії не йдуть. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив глава департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації Ярослав Галас.

“Якщо ми подивимося на територію контролю так званої “ЛНР”, скажімо, лідером Плотницьким, він контролює Луганськ і в Станиці Луганській невелику територію. Там, де він контролює, ми бачимо, що бойових дій немає. Значну частину територій, яка підходить до лінії розмежування з боку “ЛНР”, контролюють “козачки”, так зване “Велике військо Донське”, раз вони на цьому плацдармі поблизу Дебальцеве, Чорнухине, Троїцькому, там йдуть активні бойові дії…. Наскільки вони самостійні… У нас виникають сумніви, що вони можуть активно брати участь без погодження з росіянами”, – зазначив Галас.

Нагадаємо, згідно з мінським домовленостями в Мінську від 12 лютого, з 00:00 15 лютого на Донбасі діє режим припинення вогню. Разом з тим бойовики продовжили обстріли, зокрема в н. п. Широкіно та Дебальцеве. Раніше бойовики заявили, що залишають за собою право обстрілювати Дебальцеве, назвавши його нібито “своєю територією”.