Сили АТО атакують бандформування “Бєса” – Тимчук

загруженоДомовленість про тимчасове припинення вогню виконують виключно українські військові. З боку сепаратистів активно ведеться вогонь по позиціях українських військових в районі Дебальцевського плацдарму. Бойовики використовували артилерію, міномети, гранатомети та стрілецьку зброю. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Незважаючи на оголошений «режим припинення вогню», російсько-терористичні війська продовжують обстріл позицій українських військ в районі Дебальцевського плацдарму. Обстріли ведуться з використанням мінометів і гранатометів, в окремих випадках – силами ствольної артилерії», – зазначено в повідомлені.

Зокрема, зафіксована активність підрозділів горлівського бандформування – колишнього формування І. Безлера – «Бєса» в районі Дебальцево, місцевих бойовиків в районі Чорнухіне – Вергульовка.

З боку підрозділів російських найманців робляться спроби фронтальних і лобових атак у районі Нікішине.

Під час обстрілів і збройних провокацій відзначається погодженість дій і налагоджене взаємодія між різними угрупованнями російсько-терористичних військ в даному районі.

За даними «Інформаційного спротиву», на Дебальцевському плацдармі в районі Нікішиного та Чорнухіного терористичні російські війська отримали підкріпленняу вигляді кількох новостворених рот «козачої гвардії».