Силовики запевняють, що пропускають на Грушевського “цивільних” без посвідчень (Відео)

indexМіліція на вулиці Грушевського в Києві пропускає цивільних людей, не вимагаючи від них посвідчень. Про це Радіо Свобода повідомив майор внутрішніх військ МВС Юрій Смирнов.

«Комунальні служби ми пропускаємо, людей цивільних також без будь-яких посвідчень», – сказав він.

Вранці на вулиці Грушевського в Києві бійці внутрішніх військ знову встановили кордон ближче до барикади. Протестувальники розповідають, що працівники міліції підійшли ближче, тому що активісти не встигли відкрити проїзд по вулиці.

«Працівники міліції тут, тому що ми не встигли, у нас немає певної кількості ресурсів для того, щоб виконати домовленість одразу за одну добу. Окрім того, нам ще і перешкоджають, не пропускають машини з піском. Тому міліція подумала, що ми не збираємося виконувати нашої домовленості і підійшла ближче», – розповідає Андрій, десятник «Другої сотні».

Водночас, як заявив Юрій Смирнов, кількість бійців не змінилася – вони як і раніше змінюють один одного на варті.

«Прокурор оголосив, що домовленість сторін виконується, а ми як стоїмо. Наша задача – забезпечувати громадський порядок», – сказав майор.

Вчора протестувальники розбирали частину барикад на проїжджій частині на вулиці Грушевського в Києві. Вони також встановили ворота.