Сидіть дома і вишивайте хрестиком – бойовик “Привид” пригрозив дівчатам арештом за похід до кафе

1Командир бригади бойовиків “ДНР” “Привид” Олексій Мозкової пригрозив дівчатам Луганська арештом за похід до кафе чи клубу. Про це заявив командир бригади “Привид” Олексій Мозговий на засіданні “народного суду” самопроголошеної “ЛНР”, повідомляє телеканал “Дощ”.

“Якщо я завтра побачу в кафе, в шинку хоч одну панночку, вона буде заарештована. Слідкуйте за своїми дітьми самі. Жінка повинна бути берегинею вогнища, матір’ю. А якими вони стають матерями після шинків? Що вони можуть виховати? Який приклад дати? Хочеш залишитися чесною і відданою своєму чоловікові – сиди вдома і вишивай хрестиком. Тому ще раз повторюю: патрулю буде дано особливий наказ – всіх дівчат, які будуть перебувати в шинках, заарештовувати. Всіх, я сказав. І тоді подивимося, що ви заспіваєте. У будинку сіла, пиріжечків напекла, відсвяткувала 8-е березня”, – заявив Мозговий і підкреслив, що всі “шинки і нічні клуби Луганської області забиті жіночим населенням”.

Нагадаємо, що батальйон "Привид" з'явився в Алчевську 22 липня, після того, як об'єднані сили АТО почали зачистку Лисичанська, де раніше базувалося бандформування.