Сибірнаш? На південно-східному кордоні Росії з’явилися китайські “зелені чоловічки”

imagesРосія своїм прикладом нахабства і неповаги до міжнародного права розв’язала руки тим державам, у яких СРСР колись вкрав частини територій, а тепер вважає їх російськими.

Китай також має свої територіальні претензії до Росії. Керівництво Китаю, який був частиною імперії Цин, завжди висував претензії на всю територію цієї імперії після її розвалу. І як тільки Путін анексував Крим і вніс в ГосДуру законопроекти, які надають можливість приєднання до Росії будь-яких територій, Китай не змусив себе довго чекати і на розгляд Всекитайських зборів народних представників внесли законопроект, подібний зареєстрованому в Росії. Він передбачає можливість приєднання до Китаю частини території іноземної держави, якщо її населення більшістю голосів на референдумі проголосує за таке приєднання. Інший внесений законопроект, який можуть прийняти китайці – про спрощення отримання китайського громадянства для жителів Росії.

Тепер же Китай, за прикладом Путіна, стягує війська до кордону з Росією. Про це вже пишуть російські ЗМІ, а Путін терміново оголосив у цьому регіоні мобілізацію. Тим не менш, 6 вересня Китай почав стягувати свої війська до кордону з Росією, повідомляють джерела в прикордонній службі ФСБ Росії. Так, скупчення військ було помічено в прикордонному китайському місті Маятун (Majiatun).

«Колона з важкою технікою, 12-15 тисяч живої сили і артилерією стала табором в Маятуне. ФСБшники намагаються приховати цей напружений момент, проте місцеві ЗМІ вже почали подавати цю інформацію. Поки що не ясна мета скупчення військ на кордоні, однак тхне чимось поганим» - заявив представник Росії.

Джерело: Конфликты и законы