Сядуть усі! ГПУ готує арешт Юрія Бойка

звантаженняГенеральна прокуратура активно взязалася за народних депутатів. Після Олександра Єфремова та Михайла Чечетова, ГПУ готує арешт Юрія Бойка.

Генеральна прокуратура на наступному тижні пред’явить підозру голові фракції “Опозиційний блок” Юрію Бойку. Про це написав нардеп від “Народного фронту” Остап Семерак в своєму Фейсбуці.

Читайте також. «Регіонали» внесли за Єфремова заставу

У 2011 році держпідприємство “Чорноморнафтогаз” придбало дві глибоководні бурові платформи по 400 млн доларів кожна. Угоди були оформлені непрозоро, через посередників, що дало привід запідозрити корупцію.

Читайте також. Чечетова арештували — чекають заставу у 5 млн грн

У 2013 році норвезька фірма Ferncliff повідомила, що в 2012 році продала бурову установку (другу вишку) через свою дочірню фірму безпосередньо “Нафтогазу” за $220 млн, тоді як в “Нафтогазі” заявляли, що придбали її через Ризьку судноверф за $400 млн.

Юрій Бойко обіймав у 2011 році посаду міністра енергетики. Крім того, є непрямі ознаки, що Бойко має стосунок до цієї корупційної покупці. У 2014 році обидві вежі відійшли у власність Росії, коли був анексований Крим.