Святослав Вакарчук: “Зараз потрібна третя революція – революція в головах” (Відео)

Святослав Вакарчук. Фото з відкритих джерел
Святослав Вакарчук. Фото з відкритих джерел

На своє ім’я і рейтинги в соцопитуваннях щодо президентської кампанії ніяк не реагував, допоки це не стало втручатись в його повсякденне життя, а звідки ім’я Святослава Вакрчука взялось у цих соцопитуваннях, він достеменно не знає.

Про це фронтмен українського гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив головному редактору LB.ua Соні Кошкіній в інтерв’ю, опублікованому на YouTube.

“Мене ніколи не цікавили рейтинги, мене насправді завжди цікавив результат”, – сказав Вакарчук і на підтвердження навів історію зі свого життя, коли йому пропонували різні технологічні ходи, щоб швидко “розкрутити” проект “Океан Ельзи”, та він не скористався жодним, бо прагнув робити те, що вважав за потрібне.

Так само, заявив Вакарчук, і з президентством - ця посада як така його не цікавить, бо свою мету він бачить в іншому - у глибинних змінах в політичній культурі українців і їх суспільному мисленні.

"Я відповідальна людина, я прийняв відповідальне рішення... А якщо є відповідальне рішення, то так чи інакше велика мета буде досягнута", – впевнений Вакарчук.

Він  не став приховувати, у чому зараз бачить свою мету.

"Нам зараз потрібна третя революція, але революція в головах. Це одне з найбільших завдань, яке я бачу за собою. Це мета і місія, яку я відчуваю. Зробити так, щоб швидше відбулася революція в наших головах. І в головах нових політиків, і в головах виборців", — сказав музикант.

На пряме запитання, чи збирається він балотуватись на парламентських виборах восени цього року, депутат ВР VI скликання Святослав Вакарчук, який після року депутатства сам відмовився від мандата, прямої відповіді не дав.

Говорив Святослав Вакарчук в ході інтерв'ю і про сучасний стан українського політикуму, і про кандидатів, і про стан українського суспільства, і про музику.

Про все це і не тільки - у повній версії інтерв'ю на каналі KishkiNa.