Свято випускників на Тернопільщині: поліція і рятувальники відзвітували про ситуацію (Фото)

ф1Свято випускників на Тернопільщині минуло спокійно, заявили в ГУ Нацполіції Тернопільщини. В Управлінні ДСНСУ в Тернопільській області також стверджують, що надзвичайних ситуацій не виникло.

Для обох цих служб день святкування випускниками закінчення школи був днем роботи в посиленому режимі.

“На Тернопільщині урочистості та неофіційні заходи з нагоди святкування закінчення школи минулися спокійно. В суботу, 24 червня, посилені заходи безпеки забезпечували вісімсот поліцейських краю.

Зі слів заступника керівника управління превентивної діяльності ГУНП Тернопільської області Богдана Катруна, правоохоронці забезпечували безпеку дорожнього руху під час урочистої ходи випускників, вибухотехніки обстежували місця проведення масових заходів, по двоє поліцейських несли службу поблизу розважальних та закладів громадського харчування, де випускники відзначали неофіційну частину свята, разом з рятувальниками чергували на березі Тернопільського ставу, де традиційно вчорашні школярі зустрічають схід сонця. Загалом в місті до заходів безпеки було задіяно більше сотні правоохоронців, а в області – вісімсот”, – повідомили в ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Читайте також: Парад випускників прокрокував Тернополем (Фото)

“24 червня у Тернополі відбулося свято «Випускник–2017». Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час урочистих заходів рятувальники працювали в стані підвищеної готовності.

Працівники Управління ДСНС супроводжували парад випускників, чергували на Центральному стадіоні міста та на набережній ставу. Усю ніч на озері чергували рятувальники на катері «Марс-700» та аварійно-рятувальному автомобілі, також водне плесо патрулювали працівники Тернопільської міської рятувально-водолазної станції. Загалом до проведення заходів було залучено дванадцять чоловік особового складу та три одиниці пожежно-рятувальної техніки”, – проінформували рятувальники.

Фото – Управління ДСНСУ в Тернопільській області.

ф2ф3ф4ф5ф6ф6ф7ф8