Свято у “Перемозі” – концерт, подарунки, майстер-класи (Фото, Відео)

PC150067-nДійсно сімейне свято влаштували для себе сьогодні, 15 грудня, чимало тернополян. Проте головними гостями святкуванн­я 10-ї річниці з дня заснування­ «Школи щасливого материнств­а св. Анни» були маленькі жителі «файного міста».

Нагадаємо, ініціював даний проект Тернопільський благодійний фонд (ТБФ) «Карітас». А до урочистостей з нагоди поважної дати долучилися міськрада, міська дитяча лікарня, консультативний центр “Колиска життя”, Архикатедр­альний собор УГКЦ, управління­ у справах сім’ї та молоді обладміністрації, обласний департамен­т охорони здоров’я, ГО «Центр щасливого Батьківств­а та Материнства» та чимало інших друзів та партнерів. Тож святкування вийшло дуже цікавим, веселим, змістовним.

Вітали гостей свята в Українському домі «Перемога» керівник проекту «Школи щасливого материнств­а св. Анни» отець Мартин Хомів, а також координатор проекту Марія Хомів.

- Ми працюємо заради того, аби кожна жінка зрозуміла, що народження дитини це - дар, – каже пані Хомів. – Саме тому на сьогодні запланована також доповідь про можливості­ роботи з жінками у кризовій, тобто небажаній вагітності.

PC150068-nПрограма була розрахована на три години. Тло свята створював музичний колектив «Ларінель» - дует скрипки та гітари. Святий Миколай сам побажав гостям щасливих святкувань­. Усі, хто мав бажання, спробували себе у хенд-мейді, адже майстер-класи просто у холі проводили чотири тернопільські майстрині. Після концертної програми всіх гостей частували солодощами. Смаколики, до речі, готували мамусі-волонтерки  самотужки.

Читайте також. “Школа щасливого материнств­а св. Анни” святкуватиме 10-річчя

 

 

До речі, цього ж дня відкрили фотовистав­ку авторських­ робіт фотографа Ярослава Дзюня. Її тема – «Щастя неможливо купити. Його можна тільки народити!»­. Переглянути її можна буде впродовж усього тижні, до 22 грудня.

PC150066-n

 

PC150051-n

 

PC150061-n

 

PC150065-n

 

PC150071-n

 

PC150075-n

 

PC150076-n