Свято музики презентує тернополянам Галицький камерний оркестр

ГалицькийСвято популярної камерної та віртуозно-скрипкової музики підготував для тернополян муніципальний Галицький камерний оркестр.

Читайте також. До 85-ї річниці створення ОУН на Тернопільщині – виставки, лекції, урочистості

Відбудеться концерт 16 лютого, о 17 год. в Українському Домі «Перемога» (адреса: бульвар Т.Шевченка, 27). Художній керівник та диригент – Заслужений артист України Василь Феленчак.

Читайте також. У Тернополі обиратимуть кращу авторську ляльку. Майстрів запрошують до участі в конкурсі

У програмі вечора прозвучать найвідоміші твори Н. Паганіні, Т. Альбіноні, К. Глюка, А. Вівальді. Також віртуозні «Циганські наспіви» Пабло де Сарасате та вальс австрійського скрипаля і композитора Фріца Крейслера «Радість любові». Соліст вечора – народний артист України Павло Чеботов.

Читайте також. Тернопіль: уже відомі три учасники фестивалю “Файне місто-2014” (Відео)

Додамо, галицькі та європейські колядки, вальси та відомі класичні мелодії виконував Галицький камерний оркестр у Тернополі нещодавно просто у залі очікування залізничного вокзалу.

Читайте також. У 2014-му Тернопілля буде фестивалити і приваблювати туристів (Відео)

Нагадаємо, концерти «Для тих хто в дорозі» від відомого оркестру проводили уже четвертий рік поспіль – у час Різдвяних свят. Слухачами таких виступів традиційно стають люди у залах очікування вокзалу, які чекають потягів.

Довідково. Номер телефону каси «Українського дому»: 52-15-00. Довідки щодо концерту можна отримати за телефонами: 42-45-13, 066-11-48-634, 098-40-98-772.