Святійший патріарх Філарет привітав із прийдешнім Різдвом Христовим: молимося про перемогу

60236Святійший патріарх Філарет привітав український народ з Різдвом Христовим, повідомили в прес-службі УПЦ КП.

“В даний час у нас одна думка і одне бажання – щоб в Україні утвердився мир. Прагнення до миру не заперечує рішучості захищати свою землю, свою Батьківщину від іноплемінників і своїх внутрішніх ворогів. У різдвяні дні, коли небесне благовістя про світ по-особливому сприймається серцем, коли ангельська пісня про милість Боже до людей переможний лунає в наших храмах і слова “з нами Бог” наповнюють радістю наші душі, – молімося до Господа, щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами та мир в Україні і в усьому світі “, – сказав Філарет.

Він привітав з великим святом Різдва Христового і Новим роком всю українську паству Київського патріархату, братів і сестер Московського патріархату, всіх християн України, а також українців в Америці і Канаді, в Європі, Азії та Австралії і по всьому світу. Святіший також привітав президента України Петра Порошенка, уряд, Верховну Раду, українські Збройні сили, добровольчі батальйони, які захищають українську землю на Донбасі, і весь український народ.

Нагадаємо, сьогодні весь православний світ, який живе за Юліанським календарем, відзначає навечір’я Різдва Христового, або святвечір.

Увечері, в храмах почнуться урочисті богослужіння, що нагадують про велику подію, з якої почався відлік нової ери.