Священник із Рівного врятував життя понад п’ятдесяти бездомним собакам, яких прихистив у своєму храмі (Відео)

фото: rv.suspilne.media
фото: rv.suspilne.media

Незвичний храм є у Рівному. У ньому собак більше ніж прихожан.

А все тому, що єпископ незалежної релігійної громади правосланої парафії на честь ікони Божої Матері Іов догляд за собаками називає своїм покликанням.

Там за кілька останніх років знайшли прихисток більше 50-ти собак, які нині вже мають свого господаря. Ще 8 зараз проживають у священника, інформує Телеканал UA: Рівне.

Поруч з ним собаки. Називає він їх дітьми. Єпископ каже, люди відвідують богослужіння тут нечасто.

– Вони просто перестали ходить. Сказали, що я перетворив церкву на собачатник. Я їм сказав, давайте прилаштуємо всіх. Давайте шукайте. Хтось допоміг,  а так то – байдуже. Люди, на жаль, це не зрозуміли, можливо колись зрозуміють. І повернуться, – розповідає єпископ Іов.

Служба у храмі тут щонеділі о 9-тій ранку. Прихожани, які приходять до церкви, чотирилапих друзів люблять, каже єпископ.

Зараз прихисток у храмі мають вісім собак, раніше їх тут було значно більше.

Собак єпископ Іов тримає на вулиці, взимку чотирилапі живуть з ним у храмі. Усі кімнати тут спільні. Лише на другому поверсі облаштовані келії для монахів та приміщення для бібліотеки, туди собакам входу немає.

Аби годувати та стерізувати собак єпископ Іов почав продавати цінні речі. Це ікони та навтіь золоті хрести. Чоловік каже, до всього цього храм ще потребує ремонту.

Зараз єпископ Іов збирає кошти для утеплення фундаменту, адже в підвальному приміщення він хоче облаштувати кімнату перетримки для чотирилапих.

Подробиці - у репортажі Телеканалу UA: Рівне: