Свободівці у Тернополі оголосили “губернатора” в розшук – написали звернення у міліцію

P1140066-nЗвернення начальнику УМВС України в Тернопільській області Віктору Саку та начальнику Територіяльної державної інспекції з питань праці у Тернопільській області Сергієві Ващуку направили депутати Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода”.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – Надія Хоптян, суди і вироки

Депутати обурені тим, що в період від 23.01.2014 р. до 04.02.2014 р. голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян жодного разу не приходив на своє робоче місце, не з’являвся в інших публічних місцях, на телебаченні чи у будь-яких ЗМІ. Депутатам і працівникам обладміністрації нічого не відомо про місце його перебування.

“Беручи до уваги схильність Хоптяна до самогубства, про що він публічно заявив у спілкуванні з депутатами Тернопільської обласної ради, потрібно негайно забезпечити його розшук. У разі встановлення місця його перебування просимо нас повідомити”, – йдеться у зверненні на ім’я начальника УМВС України в Тернопільській області, стверджує прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Принаймні ще два тижні Тернопілля бюджету-2014 не матиме

Цитуємо звернення: “Ситуація зі зникненням голови ОДА набуває широкого резонансу. Прес-служба адміністрації стверджує, що він перебуває на лікуванні. Проте ми бачимо, що 30 січня Тернопільська обласна державна адміністрація за підписом Валентина Хоптяна подала до Тернопільської обласної ради проект обласного бюджету на 2014 рік за №01-506/05-30 від 29.01.2014 р.».

– Виникає запитання: де, за яких умов, в якому стані був підписаний головний фінансовий документ області? І чи дійсно з ним ознайомлений голова адміністрації? – каже депутат Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра. – Хочу зазначити, що обласна рада двічі – в грудні 2013 року 62 голосами та в січні 2014 року 81 голосом висловлювала недовіру Хоптяну. Проте оскільки він іще юридично перебуває на посаді, то повинен працювати, а не переховуватися.

Читайте також. Тернополян закликають вступати до самооборони і не відмовлятися від боротьби

За результатом попереднього опрацювання проекту обласного б’юджету, за словами політика, у депутатів Тернопільської обласної ради виникають запитання, які вони не в змозі йому поставити.

– Тому ми звернулися і до начальника Територіального державної інспекції з питань праці у Тернопільській області для забезпечення проведення перевірки дотримання вимог трудового законодавства України головою Тернопільської обласної державної адміністрації Валентином Хоптяном. Ми просимо встановити причини відсутності його на робочому місті в період з 23 січня 2014 року до 4 лютого 2014 року, – наголошує пан Стаюра.

Довідково. Валентин Хоптян досі перебуває на лікарняному. У нього – гіпертонічна хвороба другого ступеня, повідомляють у прес-службі ОДА. «Губернатор» перебуває у денному стаціонарі. Коли треба, до нього їздять кур’єри, тож він все-таки підписує рішення. Коли пан Хоптян зявиться на роботі, у прес-службі не уточнюють. Мовляв, треба зачекати, поки покращиться його стан здоров’я.