“Свобода” повинна визнати поразку – КВУ

2Партія ВО “Свобода” повинна визнати поразку, у разі якщо Центральна виборча комісія не підтвердить фальсифікації. Про це заявив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель.

“Свобода” використовує класичну технологію. Вона вже сьогодні стартує у своїй позапарламентській діяльності. Фактично вона заявила про свій перехід в опозицію, про розірвання угод з “Блоком Порошенко”, “Народним фронтом” і “Батьківщиною”. Я думаю, що тут вони трохи переграли і переборщили. Тому що з одного боку, такі заяви – це позитив. А з іншого боку, тут партія “Свобода” чітко сказала, що у них є інший результат, а інший результат – це протоколи, мокра печатка, підписи, тобто це юридичний документ”, – сказав він.

“Я думаю, що партія “Свобода” повинна готуватися до того, щоб з честю вийти з цього процесу. Якщо ЦВК насправді не підтверджує, то вони мають публічно визнати свою помилку, і що вони фактично отримали поразку, і плюс вибачитися за свої політичні заяви”, – додав Кошель.

Нагадаємо, ВО “Свобода” провела акцію протесту під будівлею Центральної виборчої комісії, протестуючи проти нібито фальсифікації результатів виборів. Мітинг був завершений після того, як представники політсилидомовилися з головою ЦВК про уточнення протоколів до 10 листопада.