“Свобода” підтримує саморозпуск Верхованої Ради

1Партія “Свобода” готова підтримати саморозпуск Верховної Ради України і прийняття закону про вибори до парламенту на пропорційній основі. Про це з трибуни Верховної Ради заявив депутат з фракції “Свобода” Ігор Мірошниченко.

“”Свобода” підтримує ідею дострокових парламентських виборів. Це спочатку була наша ідея. Давайте підпишемо сьогодні в парламенті рішення про саморозпуск”, – заявив Мірошниченко.

Крім того, він закликав прийняти закон про люстрацію і новий закон про вибори народних депутатів на пропорційній основі.

“Ми також початку і завжди наполягали на люстрацію. Закон про люстрацію фракції “Свободи” є, давайте його сьогодні проголосуємо! Вулиця цього вимагає, як і вимагає прозорих і нових правил виборів. Тому ми зареєстрували новий Виборчий кодекс, який враховує основні вимоги Венеціанської комісії, – заявив Мірошниченко.

Нагадаємо, що "Батьківщина" також підтримала ідею "Удару" про саморозпуск парламенту. Так, заступник голови фракції Іван Кириленко закликав прийняти закон про люстрацію, щоб "після виборів жовтні в парламенті не було все тих же осіб".