“Свіжа прилетіла… Влада нова, методи старі” – мер Черкас Анатолій Бондаренко опублікував повістку в поліцію

Анатолій Бондаренко
Анатолій Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував повістку про виклик до слідчого ГУ Нацполіції.

Фото повістки Бондаренко виклав у Фейсбуці. У документі зазначено, що він повинен з’явитися до слідчого о 12:00 у понеділок, 4 травня. “Свіжа прилетіла… Влада нова, методи старі”, — написав Бондаренко.

Зазначимо, з 30 квітня у Черкасах пом’якшили карантинні обмеження. Сьогодні, 1 травня, поліція розпочала кримінальне провадження через пом’якшення владою Черкас карантинних заходів, запроваджених з метою протидії поширенню коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов засудив рішення влади Черкас пом’якшити карантинні обмеження.Міська влади Черкас “поставила під загрозу життя і здоров’я людей”, заявили в МОЗ.

"Це може призвести до катастрофічних наслідків", - застеріг міністр Степанов.

"Звісно, діям міської влади буде надана оцінка, в тому числі й правоохоронних органів", - запевнив Степанов.

Після цього поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ухваленого Черкаською міськрадою рішення про послаблення карантину.

Як наголосили в поліції, необхідно дотримуватися вимог законодавства та не чинити дії, які, відповідно до постанови Кабміну, поки що заборонені.

А міністр внутрішніх справ Арсен Аваков напряму звернувся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка із погрозами.

"Пане міський голова Черкас, ви загралися! Припиніть ризикувати здоров'ям і життям людей заради політичних ігор! Реагування буде жорстким!" - написав Аваков у твіттері.

Він сказав, що на Черкащині за весь час пандемії підтверджено 296 випадків COVID-19. За останню добу було виявлено ще 6 хворих осіб. Також усього було зареєстровано 9 померлих від COVID-19, в тому числі сьогодні був ще один летальний випадок. Міський голова Черкас Бондаренко вважає, що у місті немає ніякої загрози спалаху коронавірусу.

1588353490-6097