Світовий Банк похвалив Тернопіль за прагнення до енергозбереження

IMG_8705Директор Світового Банку відзначив високу готовність Тернополя до впровадження нових енергозберігаючих технологій, хваляться на сайті міської ради.

Нагадаємо, Світовий Банк спільно з Українським урядом розпочав проект з енергоефективності, у рамках якого відібрали три міста, які, на думку фахівців, найбільше готові до впровадження технологій енергозбереження: Київ, Тернопіль і Кам’янець-Подільський.

Директор у справах Білорусі, Молдови та України регіону Європи та Центральної Азії Світового банку Чімяо Фан надіслав лист міському голові Тернополя Сергію Надалу, в якому підтвердив високу готовність міста до провадження сучасних технологій енергозбереження.

Читайте також. Аудит за 300-400 тис. дол. фахівці Світового Банку проведуть для Тернополя безкоштовно (Фото, Відео)

«Ми хотіли би скористатися цією можливістю, щоб подякувати Вам і Вашій команді за гостинність і допомогу, надану групі Світового банку під час місії започаткування проекту «Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності в містах», – ідеться у листі. – Ми сподіваємося на продовження співпраці з Тернопільською міською владою та іншими партнерами у сфері вирішення проблем з енергоефективності у місті».

Читайте також. Останній день навчання у школярів Тернополя – 6 грудня (Відео)

У рамках цього Проекту фахівці Світового Банку протягом 6 місяців будуть проводити у Тернополі енергоаудит, потім здійснять порівняння з використанням ресурсів у містах Європейського Союзу. Далі визначать ті об’єкти у Тернополі, які є найбільш енергозатратними, запропонують шляхи економії та можуть залучати потенційних інвесторів, які готові вкласти гроші у енергозбереження міста. Проведення енергоаудиту Тернополя реалізовують без витрачання бюджетних коштів, лише за грантові, адже така робота кращих іноземних фахівців-експертів коштує близько 300-400 тисяч доларів.

Софія Левицька