Світлодіодна ілюмінація тернопільської ялинки споживає енергії, як дві праски (Фото)

PC090005-nКомунальники завершують прикрашати головну ялинку Тернополя. І цього року вона дійсно буде особливою.

Нагадаємо, цьогоріч тернопільська красуня відповідатиме настроям часу. Тож у прикрасах переплетуться і патріотичні мотиви, і тема прагнення до миру та звернення до Всевишнього з проханням захистити наш край.

Читайте також. Новорічна ніч у Тернополі повинна пройти без феєрверків (Відео)

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

«Родзинкою» цьогорічної головної ялинки міста є голуби миру, виготовлені тернопільськими школярами. Працівники КП "Тернопільміськсвітло" продовжують облаштовувати ілюмінацію на Театральному майдані. Запланували, що до Дня святого Миколая всі роботи завершити, аби 19 грудня о 18-й годині ялинка засвітилася вогнями.

Урочистості, зважаючи на події на сході України, цього року не будуть гучним: обійдеться свято і без феєрверків, і без традиційних Діда Мороза і Снігуроньки. Додамо, що 2015 рік Тернопіль зустрічатиме також без феєрверків.

Читайте також. Тернопіль: калейдоскоп спортивних і культурних заходів у грудні

- Уся ілюмінація, якою облаштовують новорічну ялинку, споживає вкрай мало електроенергії, оскільки у ній - світлодіодні лампочки, - кажуть комунальники. - Для міста використання ілюмінації на час новорічно-різдвяних свят не буде затратним. Для того, аби вся ілюмінація працювала, електроенергії потрібно приблизно стільки ж, як на роботу двох прасок.

Софія Левицька. Фото - Управління Житлово Комунального Господарства