“Світлодарська дуга вже не дуга”, – комбат батальйону “Донбас-Україна”

Новолуганське-наші йдуть по снігу спиноюСелище Новолуганське українські військові повернули під контроль української влади 23 грудня.

Відтоді ситуація в селищі, де три тисячі мешканців, чимало з яких вночі співрацюють з бойовиками, а то й воюють на їх стороні, змінилась. Змінилась і ситуація з контрабандою, що проходила через Новолуганське масово. Про це у мережі розповів командир 46-го спецбатальйону ЗСУ “Донбас – Україна” з позивним “Філін”. Саме цей підрозділ брав під контроль селище чотири дні тому.

Читайте також: «Все зробили тихо», — комбат батальйону «Донбас» розповів, як українські бійці просунулись вперед на 3,5 км і визволили селище (Відео)

Комбату В’ячеславу Власенку, аби описати кардинальну зміну ситуації в Новолуганському з приходом українських військових, вистачило трьох коротких постів у Фейсбук:

"Світлодарська дуга. Вже не дуга. Підрівняли. Контрабаса теж немає. Закрутили", - констатував 26 грудня український військовий.

"Дивлячись на непривітні обличчя, які стоять на блокпосту Новолуганки, розумію, що в прикордонники, СБУшники і фіскали мене ніколи не візьмуть", - зазначив вранці 27 грудня комбат батальйону ЗСУ "Донбас-Україна".

"Новолуганське. 'І навіщо нам ці мільйони контрабаса..." - розмірковують тепер місцеві бабусі і несуть нам абрикосове варення. Щиро", - уже ввечері 27 грудня написав "Філін".