“Світ не може бути згуртованим тільки у фейсбуці…але чи достатньо українцям, загиблим і тим, хто втратив домівки лиш згуртованості?” – Зеленський виступив у Давосі (Відео)

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський виступив на економічному форумі в Давосі 22 січня з промовою про 6 років російської агресії та реакцію світу на це.

Зеленський наголосив, що українцям недостатньо тільки всесвітньої стурбованості та занепокоєння. Про це повідомляє “УП”.

"Шостий рік у моїй країні йде війна. Шостий рік як Росія анексувала в нас частину території. Незважаючи на тисячі сторінок міжнародного права та сотні організацій, покликаних його захищати. Ось така у нас з вами new normality", – сказав Зеленський.

Світ потребує переосмислення та оновлення правил – особливо правил міжнародної безпеки.

Світ не може бути згуртованим тільки у фейсбуці, коли репостять виступ Грети Тунберг, фото жахливих пожеж в Австралії чи, на жаль, збитого українського Boeing в Ірані. Та чи означає це, що всі зробили висновки? Ні. Бо для більшості через тиждень це вже втрачає актуальність. Так, світ згуртувався навколо вирішування цих питань, але чи достатньо українцям, загиблим і тим, хто втратив домівки, чи достатньо їм всесвітньої стурбованості та занепокоєння? Цього замало, і це є правда." – наголосив глава держави.

Він наголосив, що питання нацбезпеки є надважливим для розбудови української економіки.

Відео: 24 Канал: