Свідомість втрачали прямо на шкільній лінійці – у Черкасах масове отруєння дітей

лікарня-абстракно хвора дитинаЧим саме отруїлись діти, поки невідомо: аналізи на найпоширеніші токсини в повітрі негативні.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук помічник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко, від сьогоднішнього ранку уже шпиталігозовані 42 дитини. Перші троє втратили свідомість прямо на лінійці в школі, потім кількість дітей, яким стало погано, почала стрімко зростати. Симптоми однакові: нудота, запаморочення, втрата свідомості.

“Попередній діагноз у всіх потерпілих – отруєння невідомою речовиною”, – йдеться в повідомленні.

Всі постраждалі діти є учнями однієї школи Черкас  - №8. Постраждалі різного віку - від другокласників до семикласників.

На місці працюють всі екстрені служби. Фахівці намагаються виявити отруну речовину, що спричнила масове захворювання дітей. Поки не виключають навіть радіаційного забруднення.

"Експрес аналізом повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору а також горючих газів, отруйних речовин на місці події виявлено не було. Згодом, були задіяні методики, що дозволяють зробити дослідження території та приміщень школи щодо небезпечних речовин більш широкого спектру дії. Триває робота щодо дослідження радіаційного фону", - повідомив представник управління ДСНС у Черкаській області.