Свідок доводить, що героя Майдана Жизневського застрелили силовики (Відео)

indexСлідство і досі шукає вбивць активістів на Грушевського. Проте встановити підозрюваних міліція досі що не може: кажуть, що немає свідків. Журналісти вирішили допомогти міліції у пошуках свідків вбивств.

ТСН знайшов свідка вбивства білоруса Михайла Жизневського. Його шукали два дні. Михайло отримав кулю на очах свого друга Тараса Кобялко. Журналісти відшукали його в Українському домі.

Нині він сам ледь тримається на ногах, з температурою під сорок. За його словами, Жизневський із дерев’яним щиром під час відступу спецпризначенців та наступу мітингувальників став біля автобуса, щоб закрити дірку, аби звідти не стріляли. Дерев’яний щит добре захищав від гумових куль. Аж раптом Михайло опинився на бруківці вулиці Грушевського з металевою кулею у серці.

Тарас Кобялка каже, що його друг упав на спину у напрямку до Українського дому. На щиті, котрим він захищався, є чимала дірка. Колябка переконаний, що куля летіла із боку силовиків.

"Я впевнений, що це вони. Вони просто злякалися, що мужні хлопці йдуть без нічого", - сказав він.

Щит журналістам не показали, запевнивши, що він поїхав разом з тілом Михайла у Білорусь. Але те, що у ньому дірка - це ще один доказ, куля летіла не з тилу.

Якщо вірити свідченням Ігоря Ількіна, який намагався реанімувати Жизневського, то постріл був зроблений із сектору, де нікого, крім спецпризначенців, бути не могло.

У міліції переконують, що набої, якими завдані тілесні травми Жизневському, органами внутрішніх справ не використовуються і на озброєнні не перебувають. Нині йдеться про те, що попередньо Жизневського та Сеника вбили кулі 12 калібру. Гвинтівка Форт 500 Т використовується спецпризначенцями на Грушевського і має саме 12 калібр. А ще в неї можна запросто зарядити металеву картеч, з якої був вбитий і Нігоян.

У міліції висловили теорію, що трупи вбитих Сергія Нігояна та Михайла Жизневського могли привезти на Грушевського з інших міст. Після цієї заяви журналісти почали активний пошук свідків вбивств на Грушевського. Таким чином уже знайшли свідка смерті українця вірменського походження Сергія Нігояна.