Суцільна руїна: з’явилось підтвердження одномоментного знищення ЗСУ сотень десантників армії РФ разом з базою на Донбасі (Фото)

Наслідки удару ЗСУ по базі військ РФ у Кадіївці. Усі фото – Фейсбук Сергій Гайдай

Українські військові влучними ударами знищили облаштоване окупантами ще 8 років тому місце дислокації військ РФ на окупованій частині Луганщини.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гадай. На підтвердження він опублікував фото знищеної бази, яку війська РФ облаштували в захопленому в 2014 році готелі “Донбас” міста Кадіївка.

За даними Гайдая, у момент удару українських військ по базі окупантів, у ній дислокувався підрозділ повітряно-десантних військ РФ.

Внаслідок удару ЗСУ дві сотні з них ліквідовані.

"Мінус 200 рашистів-"ВДВшників": у Кадіївці "прилетіло" в готель, де з 2014 року базувалися окупанти. У тимчасово окупованій Кадіївці (Стаханов) Луганської області українські воїни знищили базу рашистів, яку вони облаштували у готелі "Донбас". Ліквідовано 200 військових повітряно-десантних військ рф. Далі буде…" - написав Гайдай.

Читайте також: Влучання ЗСУ “розібрало” будівлю бази ПВК “Вагнера” у Попасній на цеглини: під ними найманці Путіна шукають залишки вцілілого (Фото, Відео)

Нагадаємо, місяць тому, 23 липня, українські військові у цій же Кадіївці влучним ударом знищили місце базування підрозділу "Росгвардії".

В середині серпня так само влучним ударом ЗСУ знищили базу ПВК "Вагнера" в окупованій Попасній.