Супрун знову виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України – суд прийняв рішення щодо тимчасового відсторонення (Відео)

Уляна Супрун дуже крупноРішення Окружного адміністративного суду Києва за підсумками судового засідання, що відбулося ще в понеділок, суддя оголосив аж сьогодні. Розгляд справи по суті – у суді завтра.

Як ідеться в рішенні, суд не за клопотонанням Кабміну, а за власною волею вирішив зняти тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Читайте також: Відсторонення Супрун: скандал із політичним підтекстом набирає обертів (Відео)

Оскільки рішення в справі не було відоме кілька днів, уряд України вживав своїх заходів, щоб юридично розблокувати роботу МОЗу.

Читайте також: Кабмін оскаржив у суді відсторонення Супрун

Відтак після вчорашнього рішенян Уряду від 14 лютого Уляна Супрун отримала право підписувати необхідні документи, щоб в Україну не перестали надходити життєво необхідні препарати, а українські пацієнти змогли отримати довгоочікуване лікування за кордоном.

Читайте також: Суд пояснив, що саме заборонив Уляні Супрун як виконувачу обов’язків міністра охорони здоров’я України

Відео – ТСН.

Читайте також: Справа Супрун: що стоїть за рішенням суду 11 лютого відкласти вердикт на сьогодні (Відео)

Відразу після рішення суду Уляна Супрун подякувала усім за підтримку, підкресливши, що Окружний адмінсуд Києва за власною ініціативою скасував свою ж ухвалу, яка блокувала роботу МОЗу. Супрун також повідомила, що сьогодні вже почала підписувати документи, що потребували її підпису як виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я України, та нагадала, що вже завтра знову судове засідання - розгляд справи по суті.

Читайте також: «Ми вимагаємо», — Супрун пішла до суду за рішенням у своїй справі (Відео)

Відео - 112 Україна