Сума фантастична: у мережі підрахували, скільки окупанти Донбасу збирають хабарів на пунктах пропуску

добро пожаловать в адОкупанти Донбасу на лінії розмежування на хабарях заробляють фантастичні суми – йдеться про суму, близьку до ста тисяч російських рублів за день.

Про такі хабарі за перетин блокпостів бойовиків “ДНР” на лінії розмежування поза чергою написали у мережі очевидці – люди, які часто перетинають лінію розмежування.

Як пишуть очевидці, за пропуск автомоблія поза чергою або “пільговою” чергою, бойовики вимагають 1 тисячу рублів. У день таких “пільговиків” бойовики на блокпосту можуть пропустити і сотню. Відтак на день “митники ДНР” збирають хабарями до ста тисяч, за місяць – до трьох мільйонів рублів.

Читайте також: Бойовики встановили «тарифи» хабарів за перетин лінії розмежування на Донбасі. На КПВВ — ажіотаж (Відео)

Саме тому, вважають мешканці окупованих територій, на блокпостах бойовиків “ДНР” на лінії розмежування завжди будуть черги – окупанти зацікавлені створювати їх штучно, щоб була підстава для хабарництва.

“Якщо не буде черг, то хто ж тоді буде платити по тисячі рублів за проїзд без черги?” – зазначив користувач Дмитрий Донецкий.

“Кормовая база сокращается, – с рф денюжки не идут, к тому же орки предпочитают ГРИВНЮ”, – додав у коментарі  до повідомлення UkraineForever.

Читайте також: Окупанти Донбасу Росії не довіряють? Хабарі на пунктах пропуску бойовики беруть не в російських рублях

ф1