Суддя Івано-Франківського окружного адмінсуду влаштує виставку картин у Бережанах (Фото)

оснВиставку «На гранях суперечностей» відкриють 15 лютого в виставковому залі Бережанського краєзнавчого музею.

Діятиме експозиція до 27 березня. Запрошують її оглянути бережанців і гостей міста, каже зберігач фондів музею Наталія Бойко.

Читайте також. «Добровольці Божої Чоти» залишилися у Тернополі на весь тиждень

Петро Грицюк народився в 1979 р. у с. Микуличин, Івано-Франківської обл. Закінчив на відмінно дитячу школу мистецтв. У 2001 р. закінчив Національну юридичну академію України ім. Я.Мудрого. У 2001-2010 рр. працював в органах прокуратури. У 2010 р. Указом Президента України призначений на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

У вільний час малює, цікавиться живописом. Творча концепція художника базується на простих, зрозумілих речах шляхом популяризації загальновідомих цінностей і надбань художнім способом зображення. Так, щоб була можливість задуматись, осмислити, можливо, зробити якісь висновки. У той же час, переслідується мета неоднозначного трактування змісту.

Читайте також. Тернополяни побачать, як прогресує хвороба художника Віталія Кравця (Фото)

У доробку митця – понад три десятки полотен, більша частина з яких об‘єднана в експозицію «На гранях суперечностей». Суперечність в поглядах, відчуттях, світосприйнятті. Суперечливий і сам автор, поєднуючи свою професію із творчістю. Роботи Петра Грицюка подорожують Україною. Виставляли їх на Івано-Франківщині, Львівщині. Шлях картин на Тернопільщині починається з Бережан. І це – не випадково.

– Пан Петро розповів нам, що він був особисто знайомий із нашим земляком «Маестро із синіх гір» Володимиром Савчаком, – каже Наталія Бойко. – Знайомство відбулося в родинному селі пана Петра – Микуличині. Володимир Савчак на згадку про себе намалював портрет Петра Грицюка…

Софія Левицька. Фото – з виставки в Івано-Франківську