Суд залишив Валентина Хоптяна на посаді “губернатора” Тернопілля

P1140066-nСуд 30 січня скасував рішення Тернопільської облради про  висловлення недовіри  голові  ОДА Валентинові Хоптяну.

Читайте також. Володимира Стаюру обрали головою виконкому Тернопільської облради

У такий спосіб задовольнили позов прокуратури області щодо скасування рішення «Про  недовіру  голові  Тернопільської ОДА», прийнятого Тернопільською облрадою  25 січня, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Читайте також. Майдан у Тернополі переселився, але здаватися не збирається (Відео)

Нагадаємо, Тернопільська обласна рада на третьому пленарному засіданні 48 сесії прийняла п’ять рішень щодо політичної ситуації в Україні. Вони, на думку прокуратури, суперечать Конституції України та чинному законодавству. Тож ці пункти й оскаржили у суді.

– Суд, на жаль, не знайшов обгрунтування того, чому все-таки обласна рада вирішила про недовіру голові ОДА, мотиви того, підстави для висловлення недовіри, – сказав суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Андрій Осташ кореспондентові телекомпанії TV-4. Щодо інших мотивів, то суд частково погодився з позицією  представників Тернопільської обласної ради в тій частині, про яку зазначав прокурор, що регламенту порушено не було.

Довідково. У середу, 29 січня, Тернопільський окружний адмінсуд скасував чотири рішення обласної ради.  Сьогодні до них додалося ще одне.