Суд залишив топ-менеджера Гладковського керувати “Спецтехноекспортом”

Владислав Бельбас
Владислав Бельбас

Суд залишив Владислава Бельбаса на посаді директора державного держрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» у кримінальному провадженні щодо розтрати понад 55 мільйонів гривень.

Таке рішення 18 квітня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Ірина Усатова за результатами розгляду клопотання Національного антикорупційного бюро погодженого з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, повідомляє Слово і Діло.

Прокурор САП Вадим Сидоренко просив відсторонити Бельбаса від посади на 2 місяці. Своє клопотання він обґрунтовував тим, що підозрюваний може використати свою посаду для того, щоб незаконно вплинути на свідків з числа працівників «Спецтехноекспорту», які є його підлеглими.

Своєю чергою адвокат заперечував проти задоволення клопотання. Він вказував, що покладеними обов'язками на його клієнта зобов'язано утримуватися від спілкування зі свідками.

Вивчивши клопотання, суддя Усатова залишила його без задоволення.

Нагадаємо, під час першого засідання з розгляду клопотання про відсторонення Бельбаса його адвокати заявили відвід судді. Пізніше суддю замінили.

Раніше суд взяв директора «Спецтехноекспорту» під варту з альтернативою застави 7 млн грн, яку він вніс і вийшов із СІЗО.