Суд заарештував екс-директора “Океану Ельзи” за події 1 грудня

З тих, хто сидить на тракторі не затримали жодного
З тих, хто сидить на тракторі не затримали жодного

Шевченківський районний суд заарештував на 60 днів 9 підозрюваних в організації масових безворядків у Києві 1 грудня.  Відповідне рішення суд прийняв у вівторок увечері, повідомляють “Українські Новини”.

Серед них – Микола Лазаревський, який працює дизайнером і Валерій Гарагуц, журналіст дніпропетровського видання “Лица”, Владислав Загоровка, 1975 року народження, проживає в Броварах, працює водієм, батько троьох дітей. Дружина Владислава під час зачитування рішення суду знепритомніла і їй була надана медична допомога.

Суд не визнав доказом відео на якому підозрюваний впізнав себе під час побиття співробітниками "Беркута" після затримання.

Також під варту взяли Олександра Остащенка, Ярослава Притуленка, Олександра Солоненка, Юрій Болотов, друг Славка Вакарчука, екс-директор гурту "Океан Ельзи" та ще двоє людей.

Суд відмовився віддати на поруки хлопців депутатам Верховної Ради.

На думку адвоката підозрюваних, суд неодноразово порушував норми цивільно-процесуального кодексу.

Як відомо, попри заяви про причетність до провокацій на вулиці Банковій організації "Братство" на чолі з Дмитром Корчинським, його прізвища немає у списку підозрюваних в організації безпорядків.

За заявою прокуратури усі 9 затриманих діяли спільно у складі групи з 300 осіб. При цьому Корчинський не згадується.