Суд вирішив найближчу долю ще одного екс-бойовика “ДНР”

1497337891_sud_24

Слов’янський міськрайонний суд Донецької області засудив бойовика так званої “Донецької народної республіки” з позивним “Старий” до 8,5 років в’язниці.

“При процесуальному керівництві прокуратури Донецької області, Слов’янський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) і ч. 1 ст. 263 КК України (придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу)”, – йдеться в повідомленні обласної прокуратури Донецької області.

Читайте також: Втекли та ховалися — екс-помічники бойовиків розповіли про своє розчарування в «ДНР» (Відео)

Повідомляється, що 47-річний житель Горлівки поповнив лави бойовиків “ДНР” у травні 2015 року.

“Його забезпечили військовою формою, вогнепальною зброєю та боєприпасами до неї. Надалі він служив на продовольчих і речових складах “ДНР”. Зокрема, отримував на складах, розташованих у районі стадіону “Донбас Арена” м. Донецька, артилерійські снаряди і доставляв їх у район Зайцевого, забезпечуючи ведення обстрілів бойовиками позицій Збройних сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей”, – уточнили в прокуратурі.

Бойовика затримали 16 листопада 2015 року в районі Зайцевого під Горлівкою. Суд визнав його винним в участі в діяльності терористичної організації, а також носінні та зберіганні вогнепальної зброї.