Суд у справі держзради керівника “РИА Новости-Україна”: Москалькова задоволена, підсудний каже, що справа розвалиться (Відео)

Москалькова і Вишинський у залі суду. Фото — УНІАН
Москалькова і Вишинський у залі суду. Фото — УНІАН

Обвинувачений у державній зраді директор “РИА Новости-Украина” Кирило Вишинський стверджує, що не писав заяви на ім’я президента РФ Володимира Путіна з проханням обміняти його на одного з українських політв’язнів. Про це він заявив у коментарі журналістам у Касаційному кримінальному суді Верховного суду 20 березня.

На це засідання до Києва спеціально прилетіла російська омбудсмен.

Читайте також: Омбудсмен РФ у Києві: прилетіла на судовий розгляд справи Вишинського, який просив допомоги у Путіна (Відео)

Тетяна Москалькова, поспілкувавшись із підсудним, залишилась задоволеною його фізичним станом та умовами утримання в українському СІЗО.

Читайте також: Головний редактор «РИА Новости-Україна» попросив допомоги у Путіна і відмовився від громадянства України

Натомість сам керівник «РИА Новости-Україна» своєї провини у державній зраді Україні не визнає і заявляє, що при розгляді справи по суті вона розвалиться.

Читайте також: Крім 23, ще 13 і Вишинського — Геращенко назвала умови, на які піде Україна задля звільнення політв’язнів Кремля

Всі подробиці судового засідання 20 березня про касаційну скаргу щодо тримання під вартою підозрюваного у державній зраді громадянина України Кирила Вишинського, в якого є паспорт Росії, – у сюжеті Вікна-новини