Суд спростовує, що повернув Миколі Азарову українську пенсію

Азаров з пальцем ОЯк стерджують у Подільському суді, вони не повертали Азарову пенсію, а з’ясовували наскільки правомірно Пенсійний фонд відмовив представнику Азарова про прийняття заяви від нього.

Про це йдеться у повідомленні суду.

“В провадженні Подільського районного суду м. Києва дійсно перебувала адміністративна справа за позовом Азарова М.Я. до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду в м.Києві про визнання дій відповідача неправомірними. Суть спору зводилася до того, наскільки правомірно територіальний орган Пенсійного фонду України відмовився приймати до розгляду заяву представника Азарова М.Я. про поновлення останньому виплати його пенсії”, – заявили в суді.

Читайте також: Микола Янович знову почесний пенсіонер України? Український суд у цьому не має сумніву (Документ)

Відтак , кажут ьу суді, мова при розгляді справи йшла про розгляд чи нерозгляд заяви Азарова, а не про повернення йому пенсії. Своїм рішенням Подільский райсуд лише зобов’язав Пенсійний фонд розглянути заяву Азарова і прийняти по ній рішення про те, варто чи ні виплачувати Азарову пенсію.

У суді нагадали, що призначення чи непризначення пенсії - це виключна компетенція саме Пенсійного фонду.

"Постановою Подільського районного суду м. Києва від 22 липня 2016 року фактично зобов’язано Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві розглянути заяву представника Азарова М.Я. та вирішити питання щодо поновлення виплати пенсії Азарову Миколі Яновичу", - заявили у суді.

"При цьому наголошуємо, що судом не вирішувалося питання поновити виплату пенсії позивачу. Вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для поновлення виплати пенсії Азарову М.Я. належить до виключної компетенції Пенсійного фонду України", - сказано у заяві Подільського райсуду Києва.

Нагадаємо, сьогодні вранці віце-прем'єр України Павло Розенко, опублікувавши документи, заявив, що "Подільський районний суд міста Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову".